Wykład – O Miłości Nieba i Ziemi

Tytuł tego wykładu nawiązuje do książki z przekazami, która ukazała się w 2012 roku.

Zapraszam na ten wykład 22 kwietnia 2021 o godz. 20.00 – 21.00

Ziemia, Gaja ma właśnie tego dnia swoje święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi! Żyjemy na planecie, która jest jedynym znanym nam miejscem we Wszechświecie, w którym występuje życie w takiej formie.  
Wiemy, że Ziemia oddziałuje grawitacyjnie z innymi ciałami w przestrzeni kosmicznej, zwłaszcza ze Słońcem i Księżycem. Ma swoje pole magnetyczne. Naukowcy zbadali, że jest ono coraz słabsze – o około 10-15%słabsze niż było 150 lat temu. Reaguje na Ziemi pole każdy żywy organizm, ponieważ jego pole elektromagnetyczne wchodzi w stałe relacje z magnetycznym polem Ziemi. Wszelkie interakcje między nimi dokonują się na poziomie atomów, komórek, struktur komórkowych, całego organizmu.

Choćby to świadczy o tym, że jesteśmy

wspólnym dzieckiem Wszech Przestrzeni i Ziemi!

Wszechświat, uniwersum, to wszystko co fizycznie istnieje – cała otaczająca nas przestrzeń, wszystkie formy energii i materii. Inaczej mówiąc, wszystko co jesteśmy w stanie zarejestrować swoją świadomością. Na pewno, jest poza nią więcej, niż teraz rejestrujemy swoimi zmysłami.
„Skupiliście się na gromadzeniu informacji o uporządkowanych, powtarzalnych zjawiskach, podczas gdy równie istotne, a nawet istotniejsze jest poznawanie tzw. praw nie materii…” – z książki „O miłości Nieba i Ziemi”.
We wspomnianej książce, NIEBEM nazywana jest przestrzeń znajdująca się poza Ziemią oraz system wartości osadzony w ideach dobra, sprawiedliwości, współpracowania ze sobą, miłości, rozwoju itp. ZIEMIĄ nazywa się część Wszechświata, ale nie chodzi o jego budowę materialną, tylko o ten niewidoczny dla ludzkich zmysłów system wzajemnych zależności, nazywany tez komunikowaniem się niematerialnym.
Na czym polega Miłość między Niebem i Ziemią? Ona, odnośnie wszystkiego, polega na tym samym – budowaniu Jedności, więzi wiecznie istniejących, relacji absolutnie „czystych”. Dowiadujemy się, że właśnie tego poszukuje wszystko, co istnieje.
Miłość jest ofiarowywaniem wszystkiego, co jest najlepsze, wspieraniem się bezinteresownym. Dotyczy to wspierania człowieka, Ziemi w osiąganiu coraz większej w tym względzie doskonałości! Taką rolę przyjęło NIEBO w stosunku do ludzi, a oni, rozwijając się wewnętrznie, są coraz bardziej kompetentni do bycia w takiej relacji. Taką rolę przyjęło NIEBO w stosunku do Ziemi w czasach zachodzącej teraz transformacji – mamy ją przejść jak najbardziej spokojnie, łagodnie. Potrzebna nam energia to umożliwiająca.

Skąd ją czerpać? Z NIEBA, o którym wiemy, że jest doskonalszym, wręcz idealnym Systemem Jedności…