Zapisy na warsztaty Sylwestrowe!

  Warsztaty Sylwestrowe 2019/2010

29 grudnia (niedziela) – 1 stycznia (środa)

Mamy przed sobą kolejny rok intensywnych zmian zachodzących w nas i otaczającym nas świecie. Mamy zamiar dać sobie ze wszystkim świetnie radę – również dzięki stosowaniu niematerialnych sposobów wpływania na siebie i swoje życie! Otrzymujemy sugestie w przekazach, by:

  • Postawić na swój nowy, dający większe możliwości system funkcjonowania…
  •  Jasno siebie określić, czyli zakodować na wszelką pozytywność…
  • Synchronizować się z tym, co pomaga, wspiera, broni…
  • Określać swoje plany, budować wizje swojej przyszłości…
  • Po prostu, zarządzić związanymi z nami zdarzeniami, niematerią, materią, sobą…

Na warsztatach będą wykłady, słuchanie przekazów, praktyczne synchronizowanie siebie ze wszystkim co jest i będzie dla nas pozytywne we współpracy w trakcie życia oraz zabawa!

Jeszcze w 2019 roku wzbogacimy siebie o szeroko rozumianą pozytywność, uporządkujemy energię w sobie i wokół siebie, określimy jej cele działania w naszej przyszłości.

W zależności od liczby zgłoszonych osób, warsztaty odbędą się koło Piaseczna lub w Karolinowie k/Tomaszowa Mazowieckiego.

Zgłoszenia tylko na:  mwkursy@gmail.com.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 14.00 w niedzielę, kończą obiadem 1 stycznia 2020. Początek zabawy sylwestrowej o godz. 21.00.

Opłata za udział w warsztatach – 300 zł. Koszt zabawy Sylwestrowej – 140,00 zł. Obiady – 20 zł, śniadania, kolacje – po 12 zł. Płatność na miejscu!

Zabawa przy muzyce na żywo!

 

Related Entries