Warsztaty jesienią – Portugalia, Teneryfa

To już 15 i 16 Wyprawa poza granice Polski.

Byliśmy trzy razy w Tunezji, w Bośni i Hercegowinie, we Włoszech, na Majorce, Rodos, Krecie, Zakynthos, w Portugalii, dwukrotnie w Hiszpanii kontynentalnej i na Teneryfie.

Teraz jedziemy ponownie do Portugalii i na Teneryfę!

Aktualnie grupy na oba wyjazdy liczą po 30 osób. Są jeszcze wolne miejsca…

Jesienią jest tam ciepło! Odpoczniesz w pięknym miejscu, zmienisz swoje pole energetyczne!

Na obu wyjazdach tematem warsztatów będzie – poprawianie Twojej wewnętrznej kondycji, niwelowanie wewnętrznych ograniczników, kodowanie energii i ciała na dobrą współpracę. Uzyskasz odpowiedzi na interesujące Ciebie pytania, uczestniczyć będziesz w procesie łączenia się z Diamentami Energetycznymi tych miejsc.

Warsztaty w Portugalii  12 – 19.10.2017

Będziemy w hotelu Alfamar Beach&Sport Resort, koło Faro. Hotel jest 4 gwiazdkowy, położony przy piaszczystej plaży Praia da Falésia, której wielką atrakcją są wysokie klify. Hotel posiada duży, piękny ogród z basenem. Na terenie hotelu leżaki są za darmo. Byliśmy tam na przełomie kwietnia i maja 2017.

Wyżywienie to 3 posiłki. Do śniadania napoje za darmo. Do obiadu i kolacji płatne oddzielnie np. 3 euro kosztuje butelka wody, która starcza na 4 osoby. Blisko hotelu jest sklep z o wiele niższymi cenami na wszystkie napoje.

2Warsztaty prowadzone są w ogrodzie hotelowym, na kifach (piękny widok na ocean!) oraz na plaży. Poprzedni pobyt w tym miejscu zdominował temat energii, którą tworzy ocean…

Wylot z lotniska Warszawa Modlin. Aktualnie to godzina 14.10, lądowanie w Faro o 17.20. (zmiana czasu o 1 godzinę!)

Powrót planowany jest z Faro o godzinie 17.45, lądowanie w Warszawie o 22.55.

5Koszt – opłata dla biura podróży wynosi  2490,00 zł/osoby. W tej opłacie masz pobyt, wyżywienie, przelot, transfer z lotniska i do lotniska, ubezpieczenie. Po zapisaniu się na ten wyjazd, wpłacsz zaliczkę na konto biura podróży w wysokości – 890,00 zł. Dopłata do pełnej kwoty za wyjazd będzie we wrześniu.

Opłata za udział w warsztatach -350,00 zł/ osoby.

 Organizatorem wyjazdu jest  www.ToPodroze.pl  Proceed LLC, e-mail: rez@topodroze.pl.

Zgłoś się na ten wyjazd pisząc e-mail: mwkursy@gmail.com,    nowalska@wp.pl

****

Warsztaty na Teneryfie 15 – 22.11.2017

W listopadzie jest tam w dzień 24 stopnie, temperatura wody wynosi 21 stopni!

Hotel Concordia Playa. Po prawej stronie hotelu jest ocean, plaża z czarnym piaskiem, obok kompleks fantastycznych basenów, a po lewej deptak miasta. Pojedziemy na wyprawę jeepami na wulkan Teide! ( ok. 70 euro/osoby)Wyżywienie to 3 posiłki, w cenie opłaty są już wszystkie napoje.

Warsztaty odbywają sie na plaży, oraz na terenie basenów ( dzienna wejściówka to 4 euro od osoby).  Gdy jestesmy na basenach, jest czas wolny na plażowanie się i kąpanie! W oceanie najczęściej nie ma kąpieli z powodu silnych fal.

Koszt: 2490,00zł/osoby, zaliczka wpłacana z chwilą zapisania się na wyjazd wynosi 1090,00 zł/osoby.

Wyżywienie: 3 posiłki,

Wylot   z lotniska Warszawa Modlin. Aktualna godzina wylotu to 10.35. Lądujemy na lotnisku w południowej części wyspy o 15.30. Mamy możliwość zobaczenia dużej części wyspy podczas transferu do hotelu. Planowany powrót do  Warszawy o 22.50. Te godziny mogą się zmienić!

Koszt udziału w warsztatach – 350,00 zł/osoby.

 Organizatorem wyjazdu jest  www.ToPodroze.pl  Proceed LLC, mail: rez@topodroze.pl.

Zgłoś się na ten wyjazd pisząc e-mail: mwkursy@gmail.com,    nowalska@wp.pl

 

Posłuchaj nagrania z warsztatów w Portugalii 05/2017:

Mapa dotychczasowych Naszych Wypraw:

Related Entries