Masz ten luksus…

Fragmenty przekazu

Karolinów, czerwiec 2019r.

Znaleźć się w bardzo dobrej dla siebie przestrzeni. Gdzieś pójść? Co do siebie przywołać? – niekończąca się opowieść o marzeniach ludzi.

Mieć informacje, jak pozytywną przestrzeń dla siebie zbudować? Jak połączyć  wiedzę konkretną, życiową z tym co wydaje się być ponad tym światem? – pytań jest bardzo wiele. To są wręcz niekończące się pytania ludzi – Czy dobrze żyją? Czy świeci w nich ich wewnętrzne słońce? Co zrobić, by było lepiej?

Nie ma nic złego w mnożeniu pytań, ale jest też pozytywność, gdy umie się odpowiadać na nie. Każdy powinien budować swoją predyspozycję, umiejętność  odpowiadania na każde pytanie. Jak zbudować w sobie taką predyspozycję? Szukacie wewnątrz siebie systemu, szyfru niemal, dzięki, któremu nic ważnego nie będzie wam umykało a to, co jest istotne na pewno zastosujecie w sobie, w swojej przestrzeni. To nazywa się człowieka rozwojem – żyjecie na ziemi a coraz lepiej stosujecie w trakcie życia Prawa Istnienia…

… Synchronizacja to połączenie, relacja niebywałego rodzaju, odpływają, znikają w tobie wszelkie inne tendencje, niemal droga się tworzy prowadząca do Raju.

Synchronizacja: ludzie chcą się połączyć świadomie, gestem swojej wolnej woli, ze wszystkim, z czym będzie im w życiu po drodze. Masz ten luksus: możesz sobie na to pozwolić a Ja pomagam ci w tym. Zwracam się do wszystkiego, co znajduje się wszędzie o nie przeoczenie ani twojego słowa, ani gestu, ani drżenia, ani niczego, co dotyczy ciebie. Wszędzie znajduje się przecież  to, co pomaga, wesprzeć może. Przybywa to do ciebie z ofertą zbudowania relacji, wpływa w twoje dobre serce, prowadzi z nim tę niesłyszalną przez ciebie, Twoją wewnętrzną rozmowę.

Miłość jest wszędzie. Prawda, pozytywność wszędzie się znajdują. Rozwijasz się, by do nich docierać, o nich po prostu wiedzieć, nie błądzić, nie kasować swoich pozytywnych perspektyw. Życie i wy, w tym pięknym ziemskim świecie poprawiacie w sobie to, co wymaga poprawy – nawet, jeśli jest to bardzo drobne, a już teraz wymaga poprawy. W samoregenerację idziecie! Chodzi o wielkie zjawiska, wielkie procesy! Samo się dzieje, samo się naprawia? Tak, choć do końca wcale nie samo, bo na starcie istnieje ta ludzka, człowieka świadomego niebywała odwaga sięgania poza zakres swojej świadomości….

… Ludzie pójdą w załamanie, bo nie będzie im już się chciało forsować siebie, swych racji w tej przestrzeni. Ludzie pójdą w smutek, bo zdadzą sobie sprawę ile potracili, ile ich ominęło w tej przestrzeni ziemi. Ale nie rozpaczajmy, bo nie tędy droga! Cieszmy się, że wielu smutku mieć nie będzie, że wielu podoła, że  dobrze u nich będzie…

JAKUB

Related Entries