Miłość jest specyficznym zaklęciem!

Miłość jest specyficznym zaklęciem, które otwiera właściwie wszelkie możliwe perspektywy – ale miłość rozumiana szerzej, nie tak jak ludzie myślą o miłości, jako umówienie się ze sobą, gdy nawet słowa się nie powie do końca, że będziemy w stosunku do siebie lojalni, że jeden będzie wspierał drugiego. Ludziom marzą się związki, w których wiesz, że możesz liczyć na takie wsparcie. Smutek, nieszczęście, rozczarowanie to brak tego rodzaju relacji, takiego wsparcia, poczucie, że zostaje człowiek sam na Mapie swojego Życia, choć dopiero co myślał, że były dwie, współpracujące ze sobą Życia Mapy.

Miłość jest specyficznym zaklęciem, które pomaga, ale i przeszkodzić może. Pomaga, kiedy cieszy się twoje serce. Przeszkadza, gdy ciągle przynosi smutków do życia całe kosze. Czy wtedy jest miłością? Ktoś takie relacje tak nazywa. Tylko, że relacja miłości to z dwóch stron płynące zbliżone do siebie myśli, uczucia, wspólne wizje, plany. Wtedy nie rodzi się smutek. 

Uczycie się tej energii, która jest jak zaklęcie. Uczycie się rozumieć, o co w Istnienia Systemie chodzi. Uczycie się, że macie prawo posiadać w sobie takiej energii jeszcze więcej, coraz więcej, że właśnie o taką energię chodzi.  Pewność, zaufanie, że ona JEST też tutaj, w przestrzeni, w której wykonujesz swojego życia zadanie, jest ludziom potrzebna. Przecież chcą posiadać relacje zbudowane w oparciu o taką miłość. Tylko, trzeba taka miłość zrozumieć, poczuć, nie narzucać jej wyznaczników wymyślonych przez człowieka, określających ją w inny sposób. Okazuje się, że ona chce ponad nimi, poza nimi być.

Zastanówmy się nad miłością, która działa jak zaklęcie w materii i energii przestrzeni. Ona umożliwia ci rozmawianie z daleką Przestrzenią Istnienia i najprostszym człowiekiem, ze wszystkim, co stanowi naturę tej ziemi, ze sobą także. Miłość ta jest energią niebywałą! Gdybyśmy uznali, że jest tylko wymysłem, czymś w ogóle niefunkcjonującym, byśmy sobie wielką krzywdę zrobili.  Ona jest i będzie. Działa niczym zaklęcie, bo możliwości wprowadza tam gdzie wydawałoby się, że ich nie ma, droga się urywa, wszystko kończy się na tragedii zakręcie.  Jest czystą energią, bo nie ma w niej fałszu, świadomego sprzeniewierzenia się temu, co jest faktem ani woli niszczenia tego, co jest, chce trwać.

Mówimy sobie prawdę. Mówimy jak jest. Wspólnymi siłami, po prostu razem, starajmy się na bazie faktów odnajdywać to, co możemy zrobić dla dobra powszechnego, wspólnego. Uda nam się to wspólnie. Jeżeli w jakimkolwiek związku nie ma takiego myślenia, patrzenia, poszukiwania tego, co wspólnie moglibyśmy uczynić, to o niej wtedy już nie mówimy – zagubiła się w splocie zdarzeń.

 Miłość, która jest zaklęciem, jest czystą energią, bo z całego serca, czyli z pozytywności, przyjaźni, stosuje prawo wsparcia właściwie wszystkiego. Odczuwając taką miłość wszystko odnajdziesz, uzyskasz od niej wsparcie. Z nią się nie poddasz, w żadnym wypadku nie skapitulujesz. To takie ważne, że możemy wspólnie na fakty patrzeć, poszukiwać tego, co możemy razem zrobić. Gdy taką miłość odczuwasz, nie wyobrażasz sobie, że może być inaczej.  Taka miłość działa jak zaklęcie, bo co by się nie działo na świecie, czy będzie zima, czy wiosna, jest zawsze dobrze, ciepło między nami, jedno spojrzenie w drugim się zanurza, dłoń w dłoni. Szukacie w sobie, na ziemi takiej miłości. Wiecie, że od niej możecie otrzymywać wsparcie.

Nikt nie wskaże palcem, gdzie ona jest konkretnie, nie jest sprecyzowana konkretna postać, która tę miłości sobą przynosi. Przecież ona jest Istnieniem, znajduje się wszędzie! Jest nawet w chorującej ciała cząstce. Skoro nawet tam jest, możesz ją tam odszukać, a gdy do niej dotrzesz, podzieje się niezwykłość! Miłość, przyjaźń czysta sprawiają, że w tej cząstce coś się zmienia, co niby zmarło, ożywa. To miłość sprawia, że każdy proces Istnienia można przemienić, odmienić, zniwelować, zawrócić. Istnieje taka miłość, przyjaźń czysta, silna, które działają jak magiczne zaklęcia – nikt i nic nie ma woli im przeciwstawiania siebie, swojej miłości. Taka miłość jest trochę od waszej ludzkiej inna. Gdy jest, nikomu przez myśl nie przejdzie, że jej nie ma. Gdy ją się poczuje, zawsze już ciebie dotyczy.

Podczas życia rożne rzeczy się zdarzają. Wiele wyzwań przerasta człowieka.  Ktoś sprawia przykrość, jednocześnie mówiąc, że kocha. Nie, to nie jest miłość. To jest tylko etap drogi do tej czystej miłości. Czasami otrzymujesz sygnał od swojej rzeczywistości, że to nie jest miłość, której szukasz, jednak wolisz taką niż jej brak.  Uciekasz świadomie od faktów, takiej informacji, zanurzasz się w to, co niby jest, choć tego nie ma. Myli Ci się wszystko, dłonie opadają z bezsilności, beznadziei. Czasami myślisz, że dasz radę, że taką miłość w czystą przemienisz.

Zwracajmy się do czystej miłości… Mówmy o miłości, silnej energii, która jest potrzebna każdemu człowiekowi. Dzięki niej jest zdrowy, szczęśliwy, daje sobie radę, umie wchodzić w relacje bez szeroko rozumianej zdrady i sięga po wsparcie Istnienia. Celem zawsze jest zmierzanie do tej czystej energii, która działa jak magiczne zaklęcie. W każdym życiu celem jest oczyszczanie relacji, dawanie wsparcia i otrzymywanie jego.

Wolno każdemu iść swoją drogą, podejmować własne decyzje. Jednak, gdy spotkają się dwie wolności, nadal chodzi o tę energię czystą, która działa jak magiczne zaklęcie. Dlaczego potrzebny ludziom rozwój, transformacja wewnętrzna? Bo chodzą jak we mgle. Niby chcą spotkać drugiego człowieka, który ich pokocha czystą miłością a oni jego, a nie mogą się w tej mgle odnaleźć. Najpierw trzeba taką czystą miłość odkryć w sobie, by umieć komuś powiedzieć swojej uczciwe TAK, albo swoje prawdziwe NIE.

Rozwój wewnętrzny to coraz pełniejsza, głębsza jedność, osiąganie synchronizacji funkcjonowania wszystkiego, co was stanowi.  By dokonał się jakikolwiek cud wewnątrz człowieka, w jego życiu, jego ciele, w całej jego postaci, musi wypełnić się przyjaźnią, miłością czystą do siebie, do wszystkiego, kim jest. Tylko miłość czysta umożliwia taką synchronizację, zwrócenie się o wsparcie do wszystkiego, co znajduje się wszędzie. Ona sprawia, że można wyjść z tej mgły, która jest dla was w gruncie rzeczy bardzo niebezpieczna.

Synchronizacja wszystkiego, co ciebie dotyczy, z pozytywnościami Istnienia

to zwracanie się do tej miłości czystej, która działa jak zaklęcie.

Nie dyskutujesz wtedy z faktami, przyjmujesz je. Jednak, jest dla ciebie również faktem, że istnieje we wszystkim, wszędzie to coś, co pomaga, wspiera, może odnaleźć możliwość w niemożliwości. Wiesz, że może wszystko się zdarzyć, ale z tego wszystkiego masz prawo łączyć ze sobą tylko to, co nie będzie bolało, krzywdziło, nie będzie dla ciebie dramatem. Dlatego zwracasz się do tej miłości czystej, która jest wszędzie. Tylko ona może, niczym zaklęcie, zainicjować procesy wewnętrznej regeneracji, naprawić, wzmocnić, zapewnić bezpieczeństwo. Tak funkcjonuje, ta niebywała siła, najsilniejszą ze wszystkich energia. Przemiana, transformacja to holowanie ludzi zdarzeniami życia do tej czystej miłości, przyjaźni. Potrzebują wsparcia.

Jakub

Karolinów, marzec 2019r

Related Entries