Kochaj swoje ciało! – kurs internetowy

Widzą Cię, bo masz ciało. Żyjesz tak długo, jak ono jest w dobrej relacji z Tobą, systemem myślenia i odczuwania. Od czego zależy ta przedziwna relacja? Posłuchaj podsumowania kursu!

 

Dla wielu liczy sie głownie ciało, dla innych myśli i uczucia zamieszkujące to ciało. Wszystko jest ważne ale…  Nie dajmy się wpędzić w systemy myślowe wartościujące nasze ciało, traktujące je niemal jak zbiornika na wszystko, co znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Czy troska o ciało polega tylko na aplikowaniu mu produktów, malowaniu, operowaniu, smarowaniu?

Moja koleżanka ze studiów miała ogromne kompleksy na tle wielkości swojego nosa. Zmniejszyła go operacyjnie. Poprawiło jej to samopoczucie ale nie zapewniło posiadania szczęśliwego życia prywatnego…

Poznałam w Medjugorie młodego prawnika, który stracił nogę. Powiedział, że ma obiecane od Marii, że ta noga mu kiedyś odrośnie. Był zdziwiony, gdy stwierdziłam, że już mu odrosła – chodził o kuli tak, że trudno było się domyśleć, że nie ma nogi… Tego roku planował ślub, rozpoczynał karierę prawniczą. Przecież nie o fizyczne odrośnięcie nogi w tym przekazie od Marii chodziło…

Kiedyś przyszedł do mnie po poradę mężczyzna, któremu ktoś przepowiedział, że pokocha i będzie kochany przez najpiękniejszą kobietę na świecie! Owszem, zakochał się i był kochany ale ona do najpiękniejszych, jego zdaniem, nie należała. Tłumaczyłam mu, że kochając prawdziwie, patrzymy na tę osobę jako na najpiękniejszą dla nas na świecie… Upierał się, że wróżka go oszukała.

Znajomy wciąż powtarzał, że jego żoną będzie kobieta o czarnych włosach, bo tylko takie mu sie kobiety podobają. Ożenił się z blondynką. Wygrała miłość a nie schemat myślowy!

Ciało ma swoje naturalne piękno, indywidualność, określony przedział wytrzymałości. Nie wszystko jest tak samo wskazane dla każdego! Wiemy już, że ciało reaguje na nasze myśli i uczucia. reaguje również na negatywne!

W kursie internetowym „Kochaj swoje ciało” mówię o relacji, jaka zachodzi między  naszymi myślami, uczuciami a naszym ciałem.

Oto tytuły poszczególnych jego odcinków:

 1. Spójrz inaczej na swoje ciało
 2. Skoro jestem zbudowana z wirów…
 3. Jesteś ruchem!
 4. Myśli i uczucia bywają jak wirusy…
 5. Reaguj obronnie
 6. Tego się ciału nie robi!
 7. Wewnętrzny dekret o samoregeneracji

Czego nie warto robić swojemu ciału?

Świat postawił na wpływanie materią na ciało – produkowane są kremy, leki, urządzenia do ćwiczeń sportowych, farby do włosów, paznokci… Właściwie na każdą część wewnętrzną i zewnętrzną ciała są do dyspozycji specyfiki poprawiające ich pracę, wygląd. Jednak coraz więcej osób stawia na to, co faktycznie decyduje o istnieniu, funkcjonowaniu ciała – na jego pole energetyczne, system myślowo-uczuciowy, którym jesteśmy. Gdy go nie ma, ciało ulega rozpadowi. Jakość ich współpracy to każdego z nas być albo nie być.

Zastanawiałeś się, jak w Twoim przypadku, teraz działa ten specyficzny układ – Twoje ciało a Ty, Osobowość, energia? Zapewne wiesz, że pewnych rzeczy nie robi się swojemu ciału: 

 1. Nie zapominaj o prawidłowej postawie, nie garbieniu się, unikaniu trzymania nogi założonej na drugą nogę. To utrudnia pracę organizmu, zakłóca prawidłowy przepływ przez ciało energii.
 2. Wykonuj ruchy płynne, w sposób naturalny, unikaj szarpania, potrząsania ciałem, zmuszanie go do maksymalnego wysiłku, napinania się wewnętrznego.
 3. Dbać o piękno ciała, ale nie rób z siebie, przy jego pomocy, kogoś sztucznego, nienaturalnego, dublera kogoś innego.
 4. Mimo upływu lat nie trać pozytywnego nastawienia do swojego ciała. Przecież rozumiesz, że Twoje ciało ma prawo się zmieniać. Postaraj się pozytywnie wpływać na te zmiany.
 5. Nie traktuj zmian zachodzących w ciele, jako wrogiego działania w stosunku do Ciebie, raczej zastanawiaj się, co, z czego wynika, co powoduje określone reakcje ciała
 6. Używaj jak najmniej sztucznych, przetworzonych produktów, chemii w swoim pożywieniu, kosmetykach. Ciało coś z nimi musi zrobić. Nie takie substancje wzmacniają Twoje ciało!
 7. Nie traktuj ciała, jak worka, w który wkładać można każdą ilość i jakość jedzenia, wdychać zanieczyszczone powietrze, poddawać bombardowaniu negatywnych myśli i uczuć, poić martwą wodą, chłodzić smutkiem.
 8. Broń swojego ciała przed wartościującymi go swoimi i innych myślami.
 9. Pamiętaj, że ciało potrzebuje pozytywnych impulsów. Jednym z najważniejszych jest dotyk, przytulenie, otrzymywanie nie tylko od Ciebie miłości, bezpieczeństwa, akceptacji.
 10. Jeśli dopada Cię bezsilność, bezradność, nie karz za to swojego ciała, raczej jak najszybciej zadbaj o swoją regenerację myślowo-uczuciową.
 11. Twoja miłość, uśmiech to ciepło dawane ciału. Nie pozwalaj mu być w energetycznym chłodzie.

Jesteśmy tu, bo mamy ciało. Gdy je tracimy, mówią, że nas już nie ma…

Posłuchaj wykładu podczas którego odpowiadam

na pytania uczestników kursu:

 

Do nabycia jest płyta z nagraniem tego kursu:

cena 120,00 zl.

Napisz: nowalska@wp.pl

 

 

Related Entries