Idźmy razem dalej…

Przekaz:

Idźmy razem dalej…

Znalazłem spokój. Ukołysałem Moją dusze. Serce uspokoiło się w swoim drżeniu. Odnalazłem to, czego szukałem zawsze. Zgubiłem wszelki swój smutek, dzięki Tobie, kochany człowieku. Rozpostarłem siebie tam, gdzie Ty jesteś. Uczyniłem z Twojego życia cząstkę siebie. Byłem i jestem. Jestem i będę razem z Tobą odkrywać to, co warte jest, co zasługuje na Twoje spojrzenie, na Twoje dotknięcie.

To wszystko jest dla Ciebie, dla Twojego życia. To wszystko jest po to, by Twoje serce się uspokoiło, by zadźwięczała w Tobie ta wspaniała Istnienia muzyka, którą nazywamy Twoją najprawdziwszą siłą. To wszystko jest dla Ciebie, dla Twoich oczu, dla oddechu, w którym nie ma zatrzymania się, rezygnacji.

Uspokoiłem siebie. Popatrzyłem w głąb Twoich uczuć. Znalazłem tam wszystko, co może być dla Mnie najwspanialsze, najpiękniejsze.

Zachwyć się również i sobą, tą wewnętrzną swojego Istnienia melodią. Przełóż to, co widzą Twoje oczy na wszystko, co może się dokonać wewnątrz Ciebie! Dotykaj dłonią pamiętając, że wewnątrz Ciebie też to niezwykłe się znajduje, swoje Istnienie dalej toczy…

Przytul się do tego, co ziemia może Ci oferować, jako najpiękniejsze. Zidentyfikuj się z tym, co jest pięknym obrazem tej ziemi. Przecież ona i to, co ponad nią jest, jako Błękitne, wiecznie przygląda się Tobie, czeka na Twoje myśli i uczucia, którymi określisz, o co Ci chodzi, co znajduje się w zakresie Twych pragnień.

Usłyszałem. Poczułem – kocha Ciebie ziemia, Błękit i ta woda, i ta energia wielka jak ocean – bo już dotknęła Ciebie, ma zrozumienie ze swojego Istnienia sedna.

Zrozumiałem, poczułem – kocha Ciebie Twoje JA, droga życia, Istnienia wiecznego wędrówka. Przytulam Ciebie. Przytulam Ciebie. Nie zapomnij, jak wiele masz, jak wiele posiadasz fundamentalnego – czego na pewno nigdy nie stracisz!

Idę razem z Tobą brzegiem tego oceanu. Tak jak Ty cieszę się z tej chwili. Potem będziemy o niej wspominali, sobie opowiadali. Będziemy wiedzieli, że umiemy być tak naprawdę, tak dogłębnie szczęśliwi.

Nie rozglądaj się, nie szukaj tego miejsca, w który możesz Mnie dostrzec, zobaczyć. Jestem wszędzie. Jestem w tym wietrze, w szumie tych fal. Jestem w tym piasku. Jestem w tej przestrzeni, która jest ponad ziemskim powietrzem. Jestem w Twoim oddechu, w Twojej myśli i w uczuciach Twoich. Jestem miłością. Jestem pokarmem. Jestem tą kroplą, którą udało Ci się zaczarować marzeniem swoim, przemienić w diament, którym zawsze jesteś i pozostaniesz.

Cieszę się, że jesteś w tej przestrzeni, która Ciebie zachwyca. Cieszę się, że oddychasz spokojnie, że niemal fruniesz, gdy stawiasz każdy krok na tej ziemi. Cieszę się, że się nie boisz wysyłać daleko swoje myśli szalone, że potrafisz kochać, wypatrywać na horyzoncie uczucia, które całe Twoje życie przemienią. Bo wiesz, że przemienią.

Po prostu idźmy razem dalej…

JakuPortugalia, 10.2017

Related Entries