Horoskop na 2020 rok!

Przeczytaj na co zwrócić uwagę w 2020 roku! Horoskop z sentencjami, które warto zapamiętać, by dotyczyła Ciebie pozytywność 2020 roku!

Twój 2020 rok

Horoskop zwróci Ci na coś ważnego uwagę…

Ogólne sugestie

Rok 2020 to rok bardzo intensywnego weryfikowania się, zmieniania się wszystkiego – poglądów ludzi, nauki, organizacji życia społecznego i politycznego. Nasilanie się tych zmian będzie odczuwane jako chaos. Potrzebne jest spokojne, mądre na nie reagowanie! Na jaw wychodzić będą nieprawdy skrywane świadomie przez ludzi lub przez nich sobie dotąd nieuświadamiane. Wygrywać będą ci, którzy opierać będą swoje firmy, życie na zasadach uczciwości – wbrew tendencjom gloryfikacji  zysku nad uczciwością. Ludzie, organizacje oparte na negatywnej energii doświadczą zachwiania się swojej dotychczasowej koniunktury funkcjonowania. Będzie seria bankructw.

Dla wielu 2020 rok przyniesie niebywałe, dotychczas nie odczuwane na tak dużą skalę, wsparcie pozytywnych oddziaływań wszechprzestrzeni, wszechświata oraz energii ziemi. Transformacja energetyczna ma to w swoim programie!

Nie słuchaj zapowiedzi o końcu świata, wojnach – nic takiego się nie wydarzy. Fakt, dla wielu skończy się ich epoka prosperity, bo nie będzie możliwości kontynuowania negatywności na tak dużą skalę. Ludzie docenią znaczenie czystej energii w miejscu zamieszkania, w sobie, pożywieniu, relacjach. Wiele zrobią dla zapewnienia jej sobie i swoim bliskim.

Nie traktuj kompromitowania się decydentów, firm, organizacji, kierunków naukowych i duchowych jako końca świata. Traktuj je jako naturalny proces oczyszczania się, które dotyczy ziemi. Perturbacje klimatyczne też są prawem tej ziemi. Będą ale – nie posieją zagłady, bo będą niwelowane przez wszystko pozytywne, co znajduje się wszędzie…

Świat nadal będzie uczył się bycia w relacjach pozytywnych, kreowania jedności. Ciężko idzie ta nauka ale… innej drogi rozwoju nie ma.

Pamiętaj, to będzie Twój pomyślny 2020 rok!

 

 Koziorożec 22.12-19.01

Z samej daty Twojego urodzenia wynika, że bierzesz na siebie bardzo dużo ważnych wyzwań. Podlegasz wpływom tego, co się kończy i rozpoczyna. To zazwyczaj trudniejsza energia, bo zarówno kończące się jak i rozpoczynające, są  pełne emocji, eskalacji nadziei lub niepokoju, niepewności. Ty jednak prowadzisz swoją mądrą osobistą politykę życiową. Jeśli bazować będziesz w kolejnym roku swojego życia na pewności, że interesuje Ciebie przede wszystkim twoja szczęśliwa przyszłość, to wszelkie transformacje teraźniejszości nie będą miały na Ciebie żadnego istotnego wpływu!

Szukaj dróg swojego rozwoju, bo tylko one wiedzą, jak iść w stronę twojego szczęścia.

 Wodnik 20.01-19.02

Rozpoczęła się na ziemi Epoka nazwana Twoim znakiem zodiaku. Oznacza nasilanie się rozwoju tego, co zawsze ciebie charakteryzowało – skupiania się na pozytywności szeroko rozumianej, przyjaźni, miłości, wrażliwości, duchowości itp. W kolejnym roku będziesz osiągać sukcesy operując właśnie tymi uczuciami i wspieranymi przez nie swoimi myślami. Dzięki nim pogmatwane, samo się wyprostuje, niewykonalne zostanie wreszcie załatwione. Nie bój się przyszłości, przeciwnie, notuj swoją spostrzegawczością szczęśliwe „zbiegi okoliczności” w swoim życiu.

Postaw na dawanie sobie rady, przecież wspiera ciebie wszystko co jest wszędzie.

Ryby 20.02-20.03

Weź sobie do serca dobrą radę: wszystko jest ważne ale twoja wewnętrzna i fizyczna dobra kondycja również zasługują na uwagę. Ogarniając codzienne sprawy, przeznacz więcej czasu dla siebie: spaceruj, organizuj wycieczki, ćwicz sprawność fizyczną. Interesuj się tym, co dzieje się na świecie ale czytaj również książki zabierające ciebie w inne przestrzenie życia… To będzie dla ciebie spokojny rok, bez chaosu. Będziesz mieć wiele dowodów serdeczności, przyjaźni osób, które ciebie otaczają. Nie podejmuj w tym roku żadnych fundamentalnych decyzji, raczej nastaw się na spokojne delektowanie się pięknem życia.

Pamiętaj, że omijają Ciebie chłodne wichury życia!

Baran 21.03-20.04

Nawet ciebie będą zaskakiwały zmiany Twojego nastawienia do siebie, życia, rzeczywistości. Rok 2020 wręcz sam będzie Ciebie dostrajał, synchronizował ze wszystkim, co jest dla Ciebie najlepsze! Zwrócisz uwagę na to, co autentycznie jest dla istotne, zobaczysz tego „drugą stronę medalu”. Otworzą się owe perspektywy dla życia osobistego i zawodowego. Nie musisz ich szukać, same zgłoszą się do ciebie! Zrealizujesz wreszcie to, co od dawna jest planowane. Poprawią się Twoje relacje z najbliższymi, otoczeniem. Walczenie o wszystko zastąpione zostanie spokojnym realizowaniem życiowych spraw.

Ciszą wewnętrzną osiąga się najwięcej.

Byk 21.04-21.05

Towarzyszyć Ci będą w przyszłym roku dwie różne energie. Jedną porównać można do spokojnego oceanu, drugą do rwącego górskiego potoku. Obie mają za zadanie wspierać Ciebie, ochraniać, mobilizować. Będą pilnowały, byś znalazł się zawsze w określonym miejscu swojego życia na czas, nie pojawił się tam, gdzie czekają na Ciebie problemy. Zaufaj tym tendencjom, opiece opatrzności nad Tobą! Dlatego też, nie narzekaj, że coś blokuje, coś pospiesza lub samo się realizuje bez Twojego udziału! Najważniejsze, że te dwie tendencje ze sobą nie będą walczyły, tylko się uzupełniały. Dzięki nim poczujesz wewnętrzną młodość, przypływ sił życiowych.

Dzień zamienia się miejscem z nocą. Pilnują porządku rzeczy w Twoim życiu, na ziemi!

Bliźnięta 22.05-21.06

Są globalne tendencje i te, które dominują indywidualnego człowieka. Twoim zadaniem jest nie poddawać się tym globalnym o ile są w sprzeczności z Twoją harmonią wewnętrzną. Przyszłe miesiące będą wciąż zadawały Ci w różny sposób pytania, prowokowały do ustosunkowania się właściwie do wszystkiego. Nie uciekaj od udzielania na nie odpowiedzi. Im szybciej powiesz co myślisz, czujesz, tym trafniejszą i skuteczniejszą będzie dana odpowiedź. Na ich bazie wiele zmieni się w Twoim życiu.  Będzie to rok porządkujący wszystko, również Ciebie. Pamiętaj, jesteś mądrym człowiekiem, nie ma sytuacji, zdarzeń na które nie będziesz umieć optymalnie zareagować!

Zarządzaj dotyczącą Ciebie przestrzenią jasno określając swoje TAK i NIE.

Rak 22.06-23.07

Życie ludzi zmienia się teraz w zawrotnym tempie. Twoje też ale, umów się ze sobą na sensowne kreowanie swojej przyszłości, zdarzenia logicznie wynikające z tego, co już uda Ci się osiągnąć. Postaw na mądrą realizację swoich życiowych postanowień planów, realizowanie się zamierzeń. Wygra Twoja pozytywna życiowa determinacja. Skutecznie obronisz siebie przed wszelkimi zwątpieniami. Zdziwisz się, że umiesz wciąż odczuwać w sobie młodość, siłę i skuteczność odsuwania od siebie wszelkich negatywności. Będzie wspierać Ciebie w tym pozytywność Istnienia, osoby szanujące Ciebie za wszystko, co sobą reprezentujesz!

Nie wątp w siebie, nie masz do tego powodów!

Lew 24.07-23.08

Ludzie boją się zmian, bo nie wiedzą co im mogą zafundować w życiu. Nowy rok zmieni zupełnie dotyczącą Ciebie energię. Nadal będziesz kimś urodzonym pod znakiem LWA ale dotychczasowe wpływy kosmosu na Ciebie zmienią swoją jakość. Szczególnie wyraźnie poczujesz to w połowie roku 2020. Zapowiadam niemal Twoje nowo narodzenie! Taka zmiana zaowocuje totalnym przeorganizowaniem na Twojej Mapie Życia. Mowa o pozytywnej reorganizacji. Poczujesz się tak, jakby ktoś zdjął Ci z ramion ciężary, uwolnił od zbędnych powinności, uprościł życie, zniwelował wewnętrzne dylematy.

Bądź ponad tym, co już do Ciebie nie pasuje!

Panna 24.08-23.09

Masz przed sobą spokojny, bezpieczny rok. Dotycząca Ciebie energia będzie spokojnym oceanem, bez burz, sztormów, zagrożeń. Poczujesz wyjątkowo silną jedność z otaczającym Ciebie światem i Niebem. Wszystko będzie wspierało utrzymywanie się w czasie w Tobie wewnętrznej harmonii. Dzięki temu, będziesz czuć się dobrze zdrowotnie, mieć poczucie bycia sobą, kimś znajdującym się tam, gdzie jest jego pomyślność. Nie zapomnij o wykreowaniu swoich planów na ten rok na samym jego początku. Nie ograniczaj się w nich, lepiej zaplanować więcej niż za mało! Masz piękne relacje z pozytywnością, ona będzie wspierała realizację tych planów.

Ciesz się każdą chwilą, bo każda chce dawać Ci szczęście!

Waga 24.09-23.10

Pora na sukcesy na które zapracowałeś przez lata! Życie doceni Twoje pozytywne reagowanie na tę rzeczywistość, deklarację bycia w zgodzie z uniwersalnymi wartościami życia. Zawsze na czas pojawi się wsparcie, ochrona przed trudnymi sytuacjami, szczęśliwe zbiegi okoliczności. Przekonasz się, że szanują Ciebie nie tylko ludzie ale również niewidoczny dla oczu niematerialny wymiar życia. To czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, kreowanie nowych perspektyw zawodowych, inwestowanie swojej energii w rozwój swoich zainteresowań. Skutecznie ominiesz chaotyczne sytuacje, zdarzenia, nie dasz się wciągnąć w propozycje bez sensownych dla Ciebie perspektyw.

Pora na szczęście, miłość, pomyślność!

Skorpion 24.10-22.11

Już wiesz, że na bazie swoich dotychczasowych życiowych doświadczeń, podejmuje się mądre życiowe decyzje. Masz przed sobą czas sensownego kreowania niemal od początku tego, co stanowi przestrzeń Twojego życia. Nowy rok to nowy dla Ciebie etap – odchodzi energia przeszłości, robi miejsce bardziej aktualnej, operatywnej, inicjującej odważne zamierzenia, realizującej je w ciszy, w naturalny sposób, bez odczuwania związanych z tym jakichkolwiek trudności. Pierwszy kwartał roku to czas uruchamiania takich tendencji, potem już tylko zbierania ich plonów. Masz przed sobą ciekawe miesiące, pełne cudownych zbiegów okoliczności, które wynikać będą z pozytywnego ustosunkowywania się do Ciebie wszystkiego…

Niemożliwe zmieniać się będzie w Twoje możliwości!

Strzelec 23.11-21.12

Wszystko obróci się, zmieni tak, by nastąpił w Tobie i Twoim życiu porządek rzeczy. Jest on podstawą pojawiania się wszelkiej pomyślności! Radością jest poznać siebie na nowo, odkryć swoje życiowe predyspozycje, nawiązać relacje z osobami wspierającymi, pomagającymi. Pojawią się same, nawet nie musisz o to zabiegać. Zmieni się zasadniczo dotycząca Ciebie energia, prowadząca w przyszłość. Nastąpi weryfikacja dotychczas dotyczących Ciebie tendencji, programów, kodów. Cudowne, zaskakujące zdarzenia utwierdzać będą Ciebie w przekonaniu, że życie jest pięknem, przestrzenią otwierająca przed Tobą nowe możliwości. Masz przed sobą sukcesy finansowe i osobiste!

Miłość zmienia wszystko, nawet przyszłość!

 2020 rok to przestrzeń z którą łączysz się pozytywnością swoich myśli, uczuć!

2020 pozytywnością też na Ciebie zareaguje!

Pamiętaj, największym Twoim wrogiem jest strach, brak wiary w siebie!

Elżbieta Nowalska

Nagranie tego horoskopu!

 

Related Entries