ela liscie 5 kopia

Elżbieta Nowalska – urodziłam się w 1953 roku. Z wykształcenia jestem socjologiem (organizacja i zarządzanie). Studiowałam w Warszawie w Instytucje Socjologii. Mam dwóch synów, męża. Pomagają mi w mojej działalności.

Po studiach, przez kilka lat, pracowałam w swoim zawodzie ale sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany pracy. Byłam przedszkolanką, nauczycielką. Zostałam również redaktorem naczelnym lokalnej gazety “Podwarszawskie co? gdzie? kiedy?”, a potem “Podwarszawskie życie”. Od 1994 roku zainteresowałam się parapsychologią, rozwojem wewnętrznym człowieka, bo okazało się, że posiadam predyspozycje do odbierania przekazów drogą channelingu. Po ukazaniu się drukiem dwu pierwszych książek, założyłam własne wydawnictwo, nazywa się Ośrodek Informacyjny i Wydawnictwo MW. Do tej pory wydałam 24 książek, kilkanaście płyt CD. Wydaję również bezpłatną gazetę internetową pt. Myśliciel, oraz internetową książkę w odcinkach pt. Teoria Jedności”.

Wielokrotnie brałam udział w programach radiowych i telewizyjnych, w których propagowałam wiedzę zawartą w moich książkach. Przez kilka lat prowadziłam w telewizji swój program autorski.

Zawsze interesowały mnie bezpośrednie spotkania z ludźmi, dlatego zaczęłam organizować swoje spotkania autorskie w wielu miastach Polski (również w Austrii), szkolenia stacjonarne,  wyjazdowe (wiele zagranicą) i prowadzone przez internet. Udzieliłam wielu osobom wskazówek pomagających  uporać się z dylematami życiowymi.

Obecnie kładę duży nacisk na upowszechnianie wiedzy o rozwoju, transformacji wewnętrznej człowieka poprzez szkolenia online.