Kurs: Ty i Twoje Energie Opiekuńcze

Home » Kurs: Ty i Twoje Energie Opiekuńcze

Masz, jak każdy, swojego Opiekuna Duchowego, Anioła. Czy umiesz mądrze czerpać z istniejącej między Wami więzi energetycznej? Okazuje się, że gdy Ty nie przejawiasz zainteresowania intensyfikowaniem z Nim współpracy, On po prostu czeka na taką aktywność. Dowiedz się czy masz jednego Opiekuna, czy więcej, na czym polega z nimi komunikacja.

en op

W czym pomoże Ci ten kurs?

Kurs odpowie na wszelkie pytania związane z Twoimi relacjami z innym wymiarem istnienia. Dlaczego są obok ludzi te Postacie? Na co możemy w relacjach zNimi liczyć?

Dla ludzi Anioł, Energia Opiekuńcza to posłannik z innego świata, symbol Miłości, która łączy ich ze Światem Duchowym. Przez ostatnie lata wzbogacona  została wiedza na ich temat. Dowiesz się, jak komunikować się ze swoimi Opiekunami, dlaczego są z Tobą związane, na czym polega ich wsparcie, czy zawsze wchodzi w rachubę, jak wpływają na powstawanie wokół Ciebie  bezpiecznej przestrzeni życia.

Celem kursu jest zachęcić Ciebie do świadomego korzystania ze wsparcia Postaci Duchowych, skorygować powszechne poglądy na temat komunikacji z nimi, co w niej w ogóle nie wchodzi w rachubę. Kurs podpowie Ci, jak mądrze korzystać z faktu posiadania Opiekunów Energetycznych.

Kupując kurs internetowy

„Ty i Twoje Energie Opiekuńcze

otrzymasz 3 nagrania wykładów, każdy trwający około 1,5 godziny.  W sumie kupujesz 4,5- godzinny cykl wykładów z unikalną wiedzą, który możesz odsłuchiwać w dowolnym dla siebie czasie.

Tytuły poszczególnych odcinków tego kursu

Część  1 – Kim jest Twój Anioł?

Część  2 – Nigdy nie jesteśmy sami

Część  3 – Jak nawiązać kontakt ze swoim Aniołem?

Nagranie tego kursu to 3 części wspierającego Ciebie wykładu online, każdy trwa około 1,5 godziny. W sumie kupujesz  4,5 – godzinne wykłady z ważnymi dla Ciebie informacjami!

 Kliknij TUTAJ, by kupić kurs! 

 

en op1