Trening energetyczny: Twoje wewnętrzne zdrowie część 2

Home » Trening energetyczny: Twoje wewnętrzne zdrowie część 2

Trening energetyczny:

Twoje wewnętrzne zdrowie

część 2

Trening składa się z 4 oddzielnych serii nagrań. Każde pomaga poradzić Ci sobie ze sobą, ze swoimi myślami i uczuciami. Od tego zależy przecież Twoje ogólnie rozumiane zdrowie. Kurs pomoże Ci zachować dobrą wewnętrzną kondycję! Dowiesz się, jak jej nie tracić, by odnosić sukcesy, być człowiekiem zdrowym i lubianym przez ludzi!

Nagranie – audio

4

W czym pomoże Ci ten kurs?

Przyzwyczailiśmy się, że dbać o swoje zdrowie to przede wszystkim troszczyć się o pracę swojego organizmu. Teraz już wiemy, że ma na tę pracę ogromny wpływ to, co dzieje się w nas, w systemie naszego myślenia i odczuwania czyli w naszym polu energetycznym. Wiele badań i doświadczeń ludzi pokazuje, że od nastawienia do siebie, ciała, życia zależy bardzo wiele.
Wewnętrzne zdrowie – to optymalne funkcjonowanie Twoich myśli i uczuć, nie przeszkadzające Twojemu ciału. Okazuje się, że w polu energetycznym człowieka działają zupełnie inne prawa, zasady niż w naszym ciele. Trening energetyczny właśnie do nich się odwołuje.
Kurs pomaga Ci zrozumieć, jaki ma wpływ jakość Twoich myśli i uczuć na wszystko, co Ciebie dotyczy, nie szkodzić sobie nimi. Jednak,

wypracowanie i utrzymywanie siebie

w dobrej kondycji wewnętrznej

nie jest możliwe przez jednorazowe

zrobienie „czegoś” dla siebie.

Trening energetyczny pomaga systematycznie uporządkowywać siebie, wyciszać, motywować do radzenia sobie z przeciwnościami, kodować siebie na dobrą współpracę swojego pola energetycznego ze swoim ciałem. Kurs pomoże Ci przeciwdziałać załamaniom, wahaniom Twojej koniunktury wewnętrznej.

Celem treningu energetycznego jest zmobilizować Ciebie do systematycznego pozytywnego wpływania na siebie.

Poznasz zasady funkcjonowania Ciebie, jako przestrzeni niematerialnej, uzmysłowisz sobie, jak możesz samodzielnie i skutecznie kodować siebie, wpływać na kondycję swoich myśli i uczuć, oraz ich relacje z ciałem.

Kupując 2 część treningu:

*  otrzymasz  10 nagrań trwających łącznie 5 godzin! Otrzymasz nagrania autorskiego kursu, nazwanego treningiem energetycznym. Jest to nowatorska forma przekazywania wiedzy, inspirowania do przemyśleń, zmian sposobu traktowania siebie, swojego życia.

2a

Kliknij TUTAJ, by kupić 2-gą część treningu!