Trening energetyczny: Niweluj swoje blokady

Home » Trening energetyczny: Niweluj swoje blokady

Trening pomoże Ci zmobilizować się, nie poddawać się trudnościom, nastawić się na przezwyciężanie przeciwnościom. Mamy jednak ograniczniki, blokady energetyczne w sobie i wokół siebie. Wiele z nich, niestety, stworzyliśmy i tworzymy sami!

Trening pomoże Ci zakodować się na niwelowanie swoich blokad! Od tego zaczyna się budowanie nowego etapu w Twoim życiu, nowa jego jakość.

Nagranie – audio

tr niwel

W czym pomoże Ci ten kurs?

Trening energetyczny to nowatorska metoda pracy ze sobą, ze swoim polem energetycznym.Każdy trening energetyczny składa się z 10 nagrań, trwających 0,5 godziny. Odsłuchuje się je kolejno przez dziesięć dni, po jednym nagraniu.

Celem treningu jest pomóc Ci systematycznie wpływać na swoje myśli i uczucia, by osiągać zamierzone cele. Ten trening pomoże Ci rozpocząć proces niwelowania dotyczących Ciebie blokad, nie poddawać się przeciwnościom. Kurs wyciszy Ciebie, wprowadzi w stan harmonii wewnętrznej, poczucia siły. Odczuwać będziesz to wszystko tym bardziej, im większy poczujesz spokój wewnętrzny. Zniwelujesz swoją niepewność, nieśmiałość, lęki i poczucie niemocy.

Kupując trening energetyczny „Niweluj swoje blokady”

otrzymasz 10 nagrań autorskiego kursu. Każde nagranie trwa 0,5 godziny. Możesz to samo nagranie odsłuchiwać kilka razy jednego dnia. W sumie uzyskujesz kurs/trening trwający 5 godzin, podczas których możesz zrobić dużo dobrego dla siebie i swojego życia.

Kliknij TUTAJ, by kupić ten trening!

tr niw 1