Kurs: Kondycja Twojego pola energetycznego

Home » Kurs: Kondycja Twojego pola energetycznego

Ważna jest kondycja Twojego ciała ale również Twojego pola energetycznego. Dowiedz się na czym polega kondycja Twojej aury. Zrozumiesz powody swojej skuteczności lub porażek życiowych, jak można trenować swoje pole energetyczne.

Nagranie – video

kondycja

W czym pomoże Ci ten kurs?

Nauczysz się praktycznie stosować wiedzę o polu energetycznym człowieka. Dzięki temu zatroszczysz się o swoją dobrą kondycję energetyczną. Okazuje się, że jest tak samo ważna dla Ciebie, jak kondycja fizyczna!

Zrozumiesz, że nie jest wszystko jedno co myślisz i czujesz, że od tego zależy Twoje dobre prosperowanie. Dowiesz się, jak nową metodą kodowania siebie możesz wpływać na swoją aurę. Zmienisz swoje podejście do siebie – uwierzysz w swoje możliwości, siłę, skuteczność, przestaniesz akceptować swoje złe nastroje, wpadać w depresję.

Kupując kurs internetowy

Kondycja Twojego pola energetycznego

otrzymasz  7 nagrań autorskiego kursu z unikalną wiedzą, którą możesz stosować praktycznie w życiu. . Każde nagranie trwa  2 godziny,  czyli łącznie otrzymujesz 14- godzinny cykl wykładów pomagający Ci lepiej funkcjonować na co dzień..

 Tytuły poszczególnych odcinków kursu

Część  1 – Koncentracja na Twojej Aurze.

Część 2 –  Kondycja – procesy w Twojej Aurze.

Część 3 – Kodowanie.

Część 4 – Według jakich praw funkcjonuje Aura?

Część 5 – Połączenie Energii z ciałem.

Część 6 –Tajemnice Aury.

Część 7 –  Życie to Światło.

Otrzymujesz 7 nagrań, każde trwają po 2 godziny.

 Kliknij TUTAJ, by kupić kurs!

 

kondycja1