Kurs: Energia naszych związków

Home » Kurs: Energia naszych związków

 Wzrasta liczba rozwodów, rozstań, samotnych osób. Dlaczego tak się dzieje, skoro wszyscy szukają miłości? Nie przez przypadek jedne związki są udane, inne nie. Dowiesz się, dlaczego jedni mają szansę na szczęśliwe związki, inni nie. Ta wiedza pomoże Ci być w szczęśliwym związku.

Nagranie – video.

energia zw

 W czym pomoże Ci ten kurs?

Spójrz inaczej na związki w których jesteś. Uświadom sobie w jakich grach energetycznych uczestniczysz w swoim związku, na czym te gry polegają, jaką Ty odgrywasz w nich rolę. Kurs pomoże Ci mądrzej funkcjonować w  swoich związkach. Dowiesz się, jak budujesz swoje  związki, o czym najczęściej nie myślisz będąc w związku, co wpływa na jego pomyślne funkcjonowanie itp.

 Kupując kurs internetowy

„Energia naszych związków”

otrzymasz 5 nagrań wykładów, każdy trwa około 1,5 godziny.  W sumie kupujesz 7,5- godzinny cykl wykładów z wiedzą na temat Twojego życia, który możesz odsłuchiwać w dowolnym dla siebie czasie.

Tytuły poszczególnych odcinków tego kursu

Część  1 – Magia bycia razem

Część  2 – Co nas przyciąga do siebie, co oddala?

Część  3 – Dlaczego odczuwamy takie a nie inne uczucia?

Część  4 – Idealne związki

Część  5 – Wirusy w związkach

 

energia zw1

Kurs „Energia naszych związków” 

składa się z 5 wykładów pomagających zrozumieć jeden z najważniejszych problemów życiowych, każdy wykład trwa około 1,5 godziny. W sumie kupujesz  7,5 – godzinne wykłady z ważnymi dla Ciebie informacjami!

Kliknij TUTAJ, by kupić kurs