E. Nowalska Wydała...
Kontakt - Zakup książek
Artykuły
Zobacz film
Szkolenia i warsztaty
Obrazy energetyczne
Galeria
Blog 1
Blog 2
Radio MW
Dedykacje
Słownik

 W najbliższym czasie planuję warsztaty oraz wykłady on-line.
Informacje o najbliższych wydarzeniach otrzymasz zapisując się w poniższym formularzu.

Imię:             
Adres email
:

                

 

 Wykład internetowy 04.2014:

 

 

 Fragment rozmowy z warsztatów w Wiedniu, marzec 2014:


- Jak stosować wiedzę o Energii w praktyce?

 - Wszystko wytwarza fale energetyczne. Jeśli szuka się kogoś, czegoś, należy sprowokować całe swoje pole energetyczne, żeby nastawiło się na kontakt, na odszukanie tylko tej jednej określonej częstotliwości. Dlatego należy się wtedy skoncentrować, wyciszyć, by następnie jasno, precyzyjnie określić czego, kogo szuka się w gąszczu wszelkich fal energetycznych. Tak samo jest z rozwojem wewnętrznym człowieka, rozwojem duchowym. Mówi się o dobru, miłości, że są Osobowości Energetyczne, Anioły, Postacie Duchowe. Ludzie chcą z nimi kontaktu, ich opieki, nastawiają się na takie fale energetyczno-wibracyjne, które są nośnikiem takiego systemu wartości. Pomijają inne.

Jeżeli koncentrujemy się na sobie, na wnętrzu swojego ciała i pola energetycznego, trzeba wiedzieć, czego w sobie szukamy, co w ten sposób chcemy w sobie wzmocnić. O tym dowiadujemy się np. z tekstów przekazów. Jeśli pojawiła się w przekazach sugestia, że jesteśmy zbudowani z niezliczonej ilości wirów materii i nie materii, że one mogą osiągać w swoim funkcjonowaniu inne wymiary współpracowania ze sobą a efektem takiej ich współpracy jest pojawianie się w nich barwy Biało-Złoto-Srebrnej, to takiej wizji w sobie szukam. Taka energia jest symbolem, wizualnym obrazem czegoś bardziej skomplikowanego, hasłem pomagającym mi skupić się przede wszystkim na takiej fali, inne pozostawić z boku. Rozwój wewnętrzny to uczenie się coraz doskonalszego odnajdywania w tłumie fal tego, czego się szuka.

Myślenie o swojej przyszłości to w gruncie rzeczy nastawianie się na to, co ta przyszłość może Ci zaoferować. To nastawianie się na częstotliwości dobrego, miłego lub złego. Jeśli nastawiasz się na określone, sprecyzowane fale energetyczne, kodujesz swoje pole energetyczne, swoją Głębię na komunikację   z takimi a nie innymi częstotliwościami. Postacie Duchowe w przekazach sugerują - zobacz, że prowadzi Ciebie do przyszłości jasna droga, Energia Biało-Złoto-Srebrna. To znaczy, że taka Energia nie będzie pozwalać, by moim kierunkowskazem stały się dla mnie myśli i uczucia zła. Taka Energia prowadzi mnie do określonych zdarzeń, o określonej wibracji, do ludzi, którzy umieją komunikować się z Energią przeze mnie wysłaną do mojej przyszłości.

Jeżeli budzimy się rano np. smutni, powinniśmy na taki nastrój zareagować. Należy się zdystansować od siebie w smutku, niemal odepchnąć od siebie taką energię, żeby siebie nią nie obciążać. Jeśli się w stosunku do niej nie zdystansuję, zezwalam na jej połączenie ze mną, na jej kontynuację.  W Energii jest tak, że albo jej się pozwala na kontynuację albo ją przerywa.

Pole Energetyczne człowieka też czasami trzeba przekodować, zmienić kierunek jego wirowania. Dlaczego? To sposób na przerwanie kontynuacji tego, co w Tobie się dzieje, Ciebie dotyczy, szczególnie wtedy, gdy masz problemy. Nie można pozwalać na zdominowanie siebie przez energię której nie chcemy. Szybkie zadziałanie skuteczniej przerywa rozpoczęty proces. Jeżeli mamy w miarę zharmonizowane Pole Energetyczne, nasza Energia sama zareaguje, zmieni swoje nastawienie do np. atakującej ją energii. Jeśli w polu energetycznym człowiek wytworzył sobie jedność, jeden wir, będący efektem zgody wewnętrznej, nie przyjmujący energii obciążającej go.

Jeżeli ktoś zaczyna odczuwać wewnętrzne osłabienie, czuje, że słabnie  energetycznie, powinien sam sobie albo przy pomocy kogoś,  zmienić kierunek wirowania swojego pola energetycznego. To jest odcięcie od dotychczasowej koniunktury. Energie mówią – wykonujesz ostry zakręt w życiu. Najczęściej zdarzenia życiowe nas wyrywają z dotychczasowej tonacji energetycznej.

Należy zastanawiać się nad kierunkiem i siła wirowania swojego pola energetycznego. Należy przymknąć oczy, wnikać myślami w głąb siebie, w  ciało i starać się zobaczyć, uświadomić sobie, znaleźć falę energii, która Ci odpowie na pytanie, w którą stronę wiruje wnętrze ciała. W myślach kręcisz ten wir w prawo, potem w lewo i odpowiadasz sobie na pytanie, przy którym czujesz się lepiej, nie czujesz ciężkości. Potem wychodzisz myślami przed swoje ciało, próbujesz nimi okrążyć siebie. I znów odpowiadasz sobie na pytanie, wirowanie w którą stronę daje ci poczucie lekkości, a które ciężkości?

Inna praktyka – wędrujesz myślami po wnętrzu ciała od czubka głowy do stóp. Zwracasz uwagę na to, czy to wędrowanie idzie Ci lekko, czy czujesz opór. Jeśli czujesz opór, przepychaj go, pokonuj.

Jest naczelna zasada – muszę reagować na wszystko, co mnie zatrzymuje we mnie, nie podoba mi się we mnie. Należy mieć do siebie zaufanie!

Najlepszą metodą oczyszczania Energii jest takie koncentrowanie się na niej, na wirach, aż inicjujesz w nich zamanifestowanie się Barwy Biało-Złoto-Srebrnej. Jest wyzwanie – ich wirowanie zobaczyć Biało-Złoto-Srebrnym, wypełniającym całe ciało, całą aurę. Jeżeli zastosujesz takie praktyczne działanie co jakiś czas, zobaczysz owocowanie tego dobrym samopoczuciem  ciała i Ducha.

Skup się na pobrzeżu Aury. Chciej, by z jego pobrzeża popłynęły smugi świateł we wszystkie strony. To bardzo ważne - Aura jest wtedy otwarta na komunikację. Twoje pole energetyczne szuka wtedy komunikacji z odpowiednią dla siebie częstotliwością energetyczną. Te smugi o barwach Biało-Złoto-Srebrnych właśnie o tym mówią.

Również należy co jakiś czas przypomnieć sobie o smudze Biało- Złotego światła, które płynie z góry, z Nieba, wnika w twoją głowę, przepływa przez całe ciało. Bez względu na to czy ono jest wąskie, czy szerokie, należy w myślach kreować je tak, by ta smuga zaczęła rozszerzać się, by doszła do samej krawędzi Aury.

Uczymy się takiego myślenia o sobie, takiego dbania o siebie. Wykorzystuje się w tym możliwość kodowania energii, jej najdrobniejszych cząstek, wirów oraz materii. Rób tak, sprawdzaj czy to wpływa i jak wpływa na Twoje samopoczucie. Jak jest magia w Energii Biało-Złoto-Srebrnej? Świat Ducha odpowiada – to jest MIŁOŚĆ, tylko ona skleja, buduje nasze ze sobą połączenia, wpływa na jakość naszej ze sobą komunikacji.

- Co ze złem w ludziach, na świecie?

- Trzeba myśleć pozytywnie. Jeżeli w tym tłumie ludzi będę szukała „ciemnej” postaci to ją znajdę. Tylko pytanie, po co? Jeżeli szukam częstotliwości związanej ze wszystkimi błędami, jakie popełniłam, ciemnościami, które mam w sobie, to ja znajdę. Tylko pytanie, po co? Jeżeli je znajdę tylko po to, żeby im się przyjrzeć, to je wzmacniam, zaczynają funkcjonować w mojej Energii mocniej, bo to Ja je wyciągnęłam na pierwszy niemal plan tego tłumu różnych fal we mnie.

Duchowość ma pomagać wejść na pułapy DOBRA I MIŁOŚCI. Nawet, gdyby w tłumie ludzi było 90% „ciemnej energii”, to duchowość uczy koncentrowania się na tych 10 %, łączenia się z nimi, bo to jest przyszłości droga. ROZWÓJ to dotykanie energii najlepszej we mnie. Nie zakoduję siebie na POZYTYW, jeśli będę ciągle myśleć, że jeszcze coś muszę w sobie zniwelować. Wiemy, że zdrowie to czysta energia, która łączy się z Materią. Dlatego, po co sięgać w swoje dawne energie? Dzisiaj potrafimy zachować się inaczej niż w przeszłości. Powinniśmy się skupić na sobie takim, jakim człowiekiem jesteśmy dzisiaj, a nie jakim byliśmy kiedyś.

Po co kodować się tym, na co kiedyś, w jakiś sposób zareagowałam?  Dzisiaj zareaguję inaczej. Nie cofajmy się do historii, to już było. Skupmy się na tym, co jest dzisiaj. Poczucie winy za przeszłość, poczucie wielości nie zrealizowanych marzeń w życiu niweluje się myśleniem, że dzisiaj możesz wiele zrobić. Cofając się do przeszłych zdarzeń, które chcielibyśmy naprawić,  nie naprawimy ich. Pole energetyczne oczyszcza się poprzez doładowanie pozytywne dzisiaj i wybaczanie. Duchowość uczy doceniać chwilę w której jesteś teraz i możliwość wpływania na przyszłość.

         Wszyscy wciąż przechodzimy transformacje. Przemiana ludzi polega na tym, że coraz bardziej współpracują, jednoczą się z siłami, które ich popychają do miłości i dobra, rozumieją ludzi, którzy sami siebie nie umieją zrozumieć. Bo ludzi trzeba rozumieć. Należy gloryfikować piękno w ludziach, bo jesteśmy piękni. Należy gloryfikować to, że każdy ma perspektywę rozwoju, niwelacji tego wszystkiego, co jest w nim złe…

 

 

.........................................................................................................................................................................

                           "Poza schematami"                   

                                         
                                         cena - 35 zł.

 zamówienie - nowalska@wp.pl                                                                                                  © 2014 Elzbieta Nowalska | Wykonanie Conor.pl