E. Nowalska Wydała...
Kontakt - Zakup książek
Artykuły
Zobacz film
Szkolenia i warsztaty
Obrazy energetyczne
Galeria
Blog 1
Blog 2
Radio MW
Dedykacje
Słownik

 W najbliższym czasie planuję warsztaty oraz wykłady on-line.
Informacje o najbliższych wydarzeniach otrzymasz zapisując się w poniższym formularzu.

Imię:             
Adres email
:

                

 

 
Link do wykładu internetowego  godz. 20.00 - 21.00

   "NowoNarodzenie dla każdego wskazane..."


  http://www.gvolive.com/conference,37937074

 

 

 

 ..............................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Wykład internetowy Elżbiety Nowalskiej

"Jak się nie starzeć?"

2.03.2014 

cz. 1              

Okazuje się, że powinniśmy również wychodzić poza schematy myślowe dotyczące bycia młodym i starszym człowiekiem. W niektórych teoriach mówi się, że mamy z góry określoną liczbę lat do przeżycia, że droga naszego życia jest z góry określona. Świat Duchowy, którego poglądy przekazuję, twierdzi  odwrotnie – że jakość i długość życia zależą od Naszego wewnętrznego potencjału, od tego jak umiemy gospodarować swoją Energią, skutecznie przekazywać postawionym przed sobą celom. Wiele Energii trawimy na poboczne zjawiska, które z punktu widzenia całości naszego życia, wcale nie są istotne, choć pomagają zdobyć doświadczenie.  Ale jest cel najważniejszy -  Moje, Twoje bycie, poradzenia sobie w tej przestrzeni.

Nikomu nie zależy, byśmy tracili swój wewnętrzny potencjał, szybko umierali. Świat Duchowy podchodzi z ogromnym szacunkiem do posiadających wiele lat życia. Nazywają ich bohaterami, bo umieli przejść długą drogę  przestrzeni ziemskiej i drogą ziemskiego czasu.  Oni umieli odpowiednio reagować na zewnętrzne i wewnętrzne burze, konfrontacje. Ten szacunek to też  sugestia dla Nas, że można osiągnąć zacny wiek w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Mówią - bierzcie z nich przykład! Szukamy recepty, dzięki której uda nam się doprowadzić siebie do dalekich przestrzeni czasu.

To hołd dla starości i młodości, bo właśnie dzięki młodości wewnętrznej  można dożyć sędziwego wieku. Ona jest kapitałem wewnętrznym człowieka, który nie musi maleć  w miarę upływu czasu, jeśli optymalnie przebiegają  procesy w człowieka polu energetycznym. Również na bazie dokonywanych badań naukowych, dochodzi się do takiego samego wniosku. Ostatnie badania naukowców australijskich i amerykańskich są zbieżne z wnioskami wynikającymi z przekazów.

Starzenie się to proces, który dokonuje się w komórkach naszego ciała. Gdy zadamy pytanie, w którym miejscu organizmu rodzi się starość, oba źródła mówią o komórkach, tylko że jedne materii, drugie o cząstce Energii. Co się w tych komórkach dzieje?

W badaniach okazało się, że maleje zdolność komórek do regeneracji. Świat Duchowy mówi o człowieka myślowej i uczuciowej komunikacji ze swoim ciałem, Duchem, by mobilizować je do samoregeneracji. W badaniach okazało się, że komórki stają się coraz mniej dotlenione i odżywione. Świat Duchowy przekonuje, że nie tylko chodzi o pożywienie, również o wielkie wyzwanie – o dobre funkcjonowanie połączenia  Energii i Materii, pola energetycznego i cząstek ciała. Energia karmi Materię. Starzenie nazwano  kurczeniem się i stopniowym zanikaniem komórek w naszym organizmie. Świat Duchowy mówi o zjawisku odwrotnym, namawia do przyspieszania  funkcjonowanie cząstek energetycznych, do których zalicza również komórki materii. Dzięki temu wzrastają w siłę, wchodzą same ze sobą w samonapędzające relacje, wtedy nie ma mowy o kurczeniu się ich, zanikaniu. Słuchamy o tym, co dzieje się w połączonych cząstkach Energii i Materii jak o bajce…

Badania wykazały, że starzenie to zanikanie współpracy pomiędzy jądrem komórkowym, SKARBCEM wszelkich informacji na nasz temat, kontrolerem  pracy całej komórki, a mitochondriami, których zadaniem jest wytwarzanie Energii. Zostały wręcz porównane do mini elektrowni, dzięki którym nasze jądro komórkowe ma czym zarządzać. Świat Duchowy mówi, że najistotniejsze w każdej komórce jest jej komunikowanie się, przepływ energetyczny pomiędzy nimi. Nazywa się te komórki wirami materii i energii. Dobra kondycja ciała i Ducha zależy od przepływu Energii, od dobrej komunikacji.

W badaniach stwierdzono, że wraz z upływem lat wzrasta poziom NAD (substancja pełniąca rolę biologicznego psychologa, mediatora pomiędzy jadrem i mitochondriami). Świat Duchowy mówi o Energii Biało- Złoto- Srebrnej, która jest rdzeniem, jądrem każdej komórki, łącznikiem wszystkich wirów budujących ciało i pole energetyczne. Dzięki strukturze nazwanej Biało-Złoto-Srebrną Energią, ta komunikacja dobrze funkcjonuje. Można w dużym uproszczeniu powiedzieć, że mediator z badań naukowych, w tematyce Rozwoju Duchowego, nazwany został Biało-Złoto-Srebrną Energią. Ona, gdy zaczyna dominować wir, całe ciało, pole energetyczne, swoją wibracją wzmacnia wolę innych struktur do komunikowania się, łączenia ze sobą.

We wspomnianych badaniach naukowcy doszli do wniosku, że trzeba zrobić lek powodujący wzrost poziomu NAD, dzięki któremu będzie następowała bardzo dobra współpraca między jądrem a mitochondriami, tymi mini elektrowniami. Świat Duchowy mówi, że nie tędy droga. Sugerują, byśmy skupili się na odkryciu tajemnic swojego JA, pola energetycznego, Energii  Biało- Złoto- Srebrnej, własnych możliwości komunikowania się ze swoim Duchem i ciałem, dzięki któremu SKARBIEC energetyczny nie będzie tracił osiągniętego przez lata statusu. Sugerują, by nie tyle szukać leku zewnętrznego, ale czegoś co jest w Nas. Mówią, byśmy z siebie wyciągali ten lek, eliksir dzięki któremu współpraca naszej Energii z naszą Materią przez długi czas będzie się miała dobrze.

Zastanawiamy się, jak to zrobić, w jaki sposób operować myślami i uczuciami, by to osiągnąć? Co możemy zrobić, bez względu na posiadany wiek,  by swoim procesem myślowym, uczuciami nie przeszkadzać tym mini elektrowniom komórek, wirów ciała i Ducha? Wiemy, że popełniamy w trakcie życia wiele błędów - nie dbamy o oczyszczanie organizmu, źle się odżywiamy, prowadzimy niehigieniczny sposób życia, tkwimy w stresach itp.

Zdaniem nauki starzenie się to zmniejszanie się zdolności reagowania na sytuacje zewnętrzne i wewnętrzne. Organizm w pewnym momencie przestaje sobie radzić z sytuacjami zewnętrznymi, nawet sam ze sobą nie może dojść do ładu. Świat Duchowy sugeruje, że należy osiągnąć stan wewnętrzny dzięki  któremu nie wpada się w chaos, umie się  utrzymywać tonację panowania nad tym, co się dzieje, wchodzić w ciszę, uspakajać samego siebie.

Nauka starzenie się nazywa też nagromadzeniem uszkodzeń wewnątrz komórkowych. Co je uszkadza? Nie tylko fizyczny uraz, toksyny, również uderzenia Energią - słowami, myślami nie tylko wypowiedzianymi, również tylko pomyślanymi. Co może te uszkodzenia wewnątrz komórkowe  zreperować? Świat Duchowy mówi – Ty sam, naucz się wpływać łagodząco, kojąco na swoje ciało i pole energetyczne.

Starzenie się według nauki to nieodwracalny proces. Świat Duchowy mówi, że to błędne myślenie. Komórki ciała się odnawiają, należy umożliwić im, by to mogło się dokonać w zupełnie innej, w o większej wibracyjnie tonacji. Nie jest tak, że komórka nie może się zrekonstruować. Jeśli sama z siebie tego nie robi, może jej w tym pomóc Energia, która przekazując jej inny rodzaj komunikacji, impuls. Możemy wpływać na Materię? Świat Duchowy twierdzi, że tak, tylko trzeba przestać powielać schematy myślowe.

Starzenie się według nauki to utrata równowagi organizmu, co zwiększa ryzyko wystąpienia wszystkich chorób. Jesteśmy przekonywani w przekazach, że Materia jest w gruncie rzeczy polem energetycznym, tylko inaczej skonstruowanym. Wiemy, że odporność organizmu, równowaga wewnętrzna dotyczy Energii, nie tylko Materii. Ona nie jest czymś niewzruszonym,  twardego. Zatem, jakie stosować narzędzie poza tymi do których żeśmy się przyzwyczaili? Związane są z naszym systemem myślenia i odczuwania.

Pojawiła się w przekazach ciekawa koncepcja, która nazwać można „narzędziem” stosowanym do naprawy pracy wirów. To wizja wirów materii i energii, połączonych ze sobą w pewien uporządkowany sposób – są jednokierunkowe, samosię regenerują poprzez zmianę kierunku wirowania umożliwiającego czerpanie maksymalnej siły ze swojego wnętrza, połączonych w sposób jednolity dla całego organizmu, posiadających jednakową barwę i poziom wibracji, wciąż utrzymujące lub nasilające tempo swojego wirowania.   Są tak skomunikowane, że nie przyjmą do siebie procesów, energii, które mogą zadziałać na nie destrukcyjnie.

Często zadajemy sobie pytanie  – po co żyję?  Pole energetyczne też ciągle szuka motywu do dalszego funkcjonowania. Jego starzenie się to bycie  zdominowanym przez ciężką energię, czyli taką, która nie umie się  oczyścić,  przemieniać, wchodzić w jakąkolwiek regenerację. Zycie jest odwagą dania sobie rady z tym procesem.

Jesteśmy biorcami leków, impulsów, energii ze świata zewnętrznego ale coraz częściej przekonujemy się, że trzeba też brać je ze świata wewnętrznego. Sięgamy po wewnętrzne energie. Energia Biało- Złoto- Srebrna to symbol, hasło czegoś, co posiada w sobie możliwość kontynuowania Istnienia.

Gdy patrzę w oczy ludzi i mówię, że mają przed sobą długą drogę życia to dlatego, że ich pole energetyczne ukazuje istniejący w nich ku temu taki  potencjał. Gdy patrzę w oczy młodej osoby i odczuwam starość, to dlatego, że Energia straciła swój wigor, lekkość, komunikację. Dlatego potrzebny jest nam rozwój wewnętrzny, duchowy, byśmy mogli odbić się od stagnacyjnych procesów, wejść w zupełnie inne przestrzenie swojego funkcjonowania, zmienić  energię.  

Popełniamy ogromny błąd w trakcie życia, wydaje nam się, że bezkarnie możemy wprowadzać w swoje wnętrze, do swojego ciała, pola energetycznego,  życia, chaos, ciężkie, sprzeczne z nami energie. Powinniśmy uświadomić sobie, że dobra komunikacja między jądrem komórkowym a mini elektrowniami ciała,  między moim polem energetycznym a ciałem, jest nieodzownym warunkiem, by  żyć. Ona zależy ode Mnie, od Moich decyzji, na co w życiu pozwalam, na co nie daję przyzwolenia.

Jako ludzie mamy wiek kalendarzowy, mierzony według czasu fizycznego, wiek kostny, oraz wiek biologiczny, odzwierciedlający stan, zużycie  organizmu. Dla Świata Duchowego najważniejszy jest wiek energetyczny, bo to on wpływa na  wiek kalendarzowy, kostny i biologiczny, potrafi je modyfikować. Oczywiście mowa jest o wieku naszego pola energetycznego.

Wiek Twojego pola energetycznego - ile masz  siły, wizji, jaką umiejętność współpracy, kreowania, niwelowania, na ile może ich wystarczyć, by utrzymywać, kontynuować współpracę z Materią i innymi Energiami. Wiek Twojego pola energetycznego zależy również od trafnego przekazywania energii, racjonalnego uruchamiania swojego kapitału energetycznego.  Jeśli masz dobrze ustawione swoje pole energetyczne, nie ponosisz strat, ubytków energetycznych, nie wpadasz w chaos, nie fundujesz sobie ciężkiej energii, cały system chroni wszystko, co w nim się znajduje. Dla Świata Duchowego starość to roztrwoniony MAJĄTEK energetyczny człowieka - nie masz czym dysponować, nie masz ochoty cokolwiek robić, bo wydaje Ci się, że to nie ma sensu.

Są dwie drogi, dwa światła, którymi płynie nasza Energia. Jedna to droga naszego świadomego myślenia i odczuwania, druga to wszystko, co dzieje się w naszej Głębi energetycznej, poza naszą świadomością. Po to rozwijamy się, by je ze sobą scalić. Każdy, kto ma rozdźwięk pomiędzy tym, co realizuje  świadomie, a co wynika z jego prawdy wewnętrznej, Głębi, jest w procesie  szybkiego starzenia się pola energetycznego. To wpływa na inne wymiary jego wieku. I odwrotnie, mający JEDNOŚĆ wewnętrzną, realizujący swoje życie w zgodzie z tym, co głęboko w nich jest PRAWDĄ, są osobami mającymi dużo kapitału wewnętrznego, również duże wsparcie od swojej Głębi.

                                                                                                                                                                                                                                       cdn.

.........................................................................................................................................................................

                           "Poza schematami"                   

                                         
                                         cena - 35 zł.

 zamówienie - nowalska@wp.pl,  (książki wysyłamy z indywidualnymi dedykacjami!)                                                                                                  © 2014 Elzbieta Nowalska | Wykonanie Conor.pl