Obrazy energetyczne

Co to są i jak działają obrazy energetyczne?

       Obrazem energetycznym malowany jest w stanie zupełnie odbiegającym od malowania tradycyjnych obrazów. Nie ma planowania jego wyglądu, jest totalna improwizacja. Malujący wyłącza swój umysł i stara się być maksymalnie wyciszony. jego emocje przeszkadzają w malowaniu. Jest on pośrednikiem, niemal odtwórcą tego, co płynie do niego, dociera do niego z zewnetrznej przestrzeni. A co dociera? Energia jest tym zewnetrznym impulsem. Wspaniale, jeśli jest ona przekazywana przez Postać duchową dla osoby, dla której malowany jest obraz. Wtedy malujący cały czas ma w sobie taką intencję - to, co jest najlepsze, teraz potrzebne dla konkretnej osoby, niech zostanie na tym płótnie zakodowane. Dlatego najmniej istotne jest jak ten obraz wygląda ale to, jakie zostały w nim zakodowane uczucia, intencje, siły z przestrzeni pozamaterialnej.

     Obrazy energetyczne malowane są po to, by mógł jego odbiorca mieć kontakt z energią której nie ma na codzień w swoim otoczeniu, której brakuje jego przestrzeni energetycznej. Nie umiemy takiej energii do końca definiować, diagnozować ale wiemy, że przestrzeń duchowa sama dobrze wie, jaki rodzaj energii jest komu potrzebny. Tak zakodowana energia ma się stać tej osoby wiernym przyjacielem, który ciągle prowadzi z nim niemy dialog - wymianę energetyczną. Obraz pomaga temu człowiekowi połaczyć się z energiami, których nie ma szans spotkać w relacjach z innymi ludźmi, bo takiej energii ludzie po prostu nie posiadają. Pole energetyczne ludzi łaknie pokarmu niematerialnego - wzniosłych uczuć, ciepła, wiedzy, mądrości. Barwy pojawiające sie na płótnie są  tylko pretekstem do pokazania zakodowanych na nich energii i wibracji. Oczami widzimy tańczące ze sobą barwy, ale najważniejsze jest to, co odbieramy sercem, swoją wrażliwością.

       Zapatrzenie się człowieka w taki obraz  - to chwila pobycia samemu ze sobą, pomoc w koncentracji, klucz otwierający wnętrze człowieka, most pomagający w połaczeniu z innymi poziomami energetycznymi.


    W polu energetycznym człowieka powinien zawsze dokonywać się ruch, wzmacniac poziom jego wibracji. To warunek dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Zbyt długie pozostawanie w stagnacji, w bezruchu, bez dokonywania się wewnętrznej przemiany jest początkiem rodzenia się w nim szeroko rozumianego smutku. Naturalnym procesem jest coraz bardziej intensywne płynięcie energii w całym polu energetycznym.


    Nie u każdego dobrze działa proces samoregeneracji energetycznej, polegający na samoradzeniu sobie aury. Obraz stymuluje ten proces. Człowiek odbiera od niego zakodowana w nim energie, wibrację i przysposabia je na siebie, wspiera budowanie w sobie jedności myśli, uczuć, materii. Weźmie tylko te cząstki, które zgadzają się z istniejącym w nim procesem rozwoju. Inne, zakłócające go, są odrzucane, lub transformowane przez niego. To  transformowanie, trawienie sprzecznej ze sobą energii ma w każdym organizmie swój pułap wytrzymałości. Jego przekroczenie grozi konsekwencjami wynikającymi z zachwiania procesu samoregeneracji.Energia obrazu energetycznego pomaga zachować dobrą kondycję tego procesu ale również dokonuje tzw. oczyszczenia z energii nieadekwatnej dla danej osoby. 


Popatrz na umieszczone na tej stronie obrazy. Jakie myśli pojawią się w Tobie podczas łączenia się z nimi? Czy poczujesz się lepiej?
 

ZAMÓW OBRAZ DLA SIEBIE!
Aby zamówić przygotowany specjalnie dla Ciebie obraz energetyczny przejdź do zakładki Kontakt  i prześlij nam swoje zamówienie!

<

 

 

 © 2015 Elzbieta Nowalska | Wykonanie Conor.pl